Turite klausimų, paskambinkite:

+370 656 90 770

El. paštas:

autoringas@gmail.com

Dirbo valandos:

I-V: 8-18h VI: 9-14h

ASSO serijiniai duslintuvai:

http://assomarmitte.com/en/products/asso-racing

Italų gamintojas, vieninteliams Lietuvoje bendrovei AUTORINGAS suteikęs išskirtines atstovavimo teises. Storesni ir dvigubo skardos sluoksnio duslintuvai – sandarūs, garantuojantys padidintą patvarumą ir mažesnį garso lygį. Tai ypatingai aukštos kokybės duslintuvai su Lietuvos rinkai adekvačiomis kainomis. Vidutiniškai vienos tos pačios detalės kaina apie 10-15 eur didesnė už analogiškus lenkų gamintojų duslintuvus.

„POLMOstrów“ duslintuvai:

Duslintuvų katalogas:

https://www.polmostrow.pl/katalog-osobowe.php?katalog=osobowe

https://www.polmostrow.pl/

Geriausias kainos ir kokybės santykis. Savo gaminiams suteikia 24 mėnesių garantiją. Tai viena didžiausių Lenkijoje duslintuvų lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams gamintoja. AUTORINGAS tiesiogiai atstovauja gamintoją Lietuvoje nuo 1995 m. ir drąsiai suteikia savo vardu rekomendacijas įsigyti būtent šio gamintojo duslintuvus iš „pirmų rankų“.

Bosal duslintuvai:

http://www.bosal.com/en/products-services/aftermarket/exhaust-systems

BOSAL yra žinomas pasaulinis automobilių originalios įrangos gamintojas. Jis kuria ir gamina moderniausias išmetamųjų teršalų kontrolės sistemas į automobilių serijinę gamybą –  originalios įrangos rinką, bei į antrines rinkas. Visos išmetimo dalys pagamintos iš aliumininio arba nerūdijančio plieno. Duslintuvo viduje nėra suvirinimo siūlių. AUTORINGAS palaiko išskirtinai senus ryšius su šiuo pasauliniu gamintoju, turi atstovavimo teises ir siūlo jų gaminius Lietuvos rinkai patraukliomis kainomis.

Walker duslintuvi:

https://www.walkerexhaust.com/the-walker-way.html

„Walker®“ – vienas didžiausių pasaulinis gamintojas. Siūlo didelį duslintuvų modelių ir stilių pasirinkimą, kad būtų pritaikomi praktiškai bet kuriai lengvajai, darbščiai komercinei, ar bet kuriai kitai kelių transporto priemonei. Tai ramaus srauto duslintuvai, pasižymi kokybišku darbu ir akustika. Gamina ir tiekia detales į automobilių surinkimo linijas, bei antrinei autodetalių rinkai. AUTORINGAS, atsižvelgiant į palyginti aukštas duslintuvų kainas, palaiko savo asortimente tik išskirtinai retus duslintuvus, kurių negamina kiti gamintojai.

EDEX duslintuvai:

https://www.edex.com.pl/index.php

Lenkijos įmonė, užsiimanti lengvųjų automobilių išmetimo sistemų gamyba. Išmetimo sistemos pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Šiuo metu jos pasiūlyme yra apie 2200 rūšių ekonominės klasės duslintuvų, skirtų daugeliui automobilių modelių. Šio gamintojo produkcija yra puikus pasirinkimas taupantiems, tačiau tai nereiškia, kad duslintuvą teks keisti anksčiau, nei analogiškų detalių gamintojų.

FENNO duslintuvai:

https://fennosteel.com/en/exhausts/#pakoputkituotanto

Patyręs aukštos kokybės išmetimo sistemų gamintojas iš Suomijos.

„FennoSteel“ yra pirmaujanti Skandinavijos automobilių, žemės ūkio ir įrangos išmetimo sistemų gamintoja. Jos klientai yra ir dideli Europos antrinės rinkos platintojai, ir originalios įrangos gamintojai. Bendrovė AUTORINGAS yra oficialus šio gamintojo atstovas Lietuvoje.